Rectangle-669-2.svg
Polygon-1.svg
Rectangle-671.png

znakowanie dlugopisów

Rectangle-674.svg
Rectangle-6711.svg
Group-71.svg
Rectangle-653.svg
Rectangle-675-2.svg
Group-72.svg
si5

Jak możemy pomóc?

Wybierz swój długopis a my ubierzemy go w Twoją markę.

Szukasz profesjonalnych rozwiązań dla swojego biznesu?

Długopisy z nadrukiem wydają się jednym z najstarszych i jednocześnie najskuteczniejszych i nieśmiertelnych gadżetów reklamowych. Mimo upływu lat, mimo postępu technologicznego i komputeryzacji wielu procesów, dobry, niezawodny długopis wciąż jest niezbędnym elementem wyposażenia każdego biura, firmy czy gabinetu prezesa. Długopisy mają w sobie coś szlachetnego, są niezwykle praktyczne i poręczne, dlatego właśnie wybór długopisu z nadrukiem na firmowy gadżet reklamowy praktycznie zawsze będzie trafnym wyborem. Długopisu używa się niemal w każdej branży, jest to funkcjonalne i niewielkie narzędzie piśmiennicze, które jest skutecznym nośnikiem reklamy.
Group-71-2.svg

Nadruki Na Długopisach

Rectangle-653.svg
Rectangle-652.svg

Metoda Sublimacyjna

metoda tego typu na długopisach jest niezwykle trwała i najbardziej wyraźna dzięki temu, że sublimacja najlepiej wygląda na m.in na metalu oraz tworzywach sztucznych. Metoda ta świetnie nadaje się na coraz to bardziej popularne długopisy wykonane z drewna.

Nadruk sublimacyjny wykonujemy już od 1 szt. zamówienia oraz umożliwia wysokiej jakości nadruk full color łącznie z przejściami tonowymi.

Warto również zaznaczyć, że w nadruku tego typu nie ma białego koloru. Biały kolor z projektu zawsze przybierze barwę długopisu na który został naniesiony.

Grawer Laserowy

Grawerowany długopis to doskonały sposób na promocję firmy. Użycie lasera zapewnia wysoką jakość tekstu lub grafiki i w odróżnieniu od zwykłego nadruku jest trwały, nie ulega zatarciu i nie wymaga zakupu dodatkowych materiałów takich jak farby czy rozpuszczalnik.

Laser usuwając z metalowej obudowy wierzchnią warstwę farby pozostawia czysty i dokładny grawer o gładkich i równych krawędziach.

Ponadto grawer pozwala na nadanie indywidualnych cech prezentowi, co jednocześnie zwiększa jego wyjątkowość.

Rectangle-671.svg
Rectangle-676.svg
Rectangle-677.svg
Rectangle-675.svg
Group-80.svg
Group-81.svg

Dołącz do naszych zadowolonych klientów

Jesteśmy do Twojej dyspozycji. W pilnych sprawach szybko reagujemy abyś był zadowolony. Zaufaj naszemu zaangażowanemu i wykwalifikowanemu personelowi - rozwiążemy Twój problem w możliwie najkrótszym czasie.