Rectangle-669-2.svg
Polygon-1.svg
Rectangle-671.png

znakowanie odzieży

Rectangle-674.svg
Rectangle-6711.svg
Group-71.svg
Rectangle-653.svg
Rectangle-675-2.svg
Group-72.svg
si6

Jak możemy pomóc?

Wybierz swoją odzież a my naniesiemy na nią Twoją markę.

Szukasz profesjonalnych rozwiązań dla swojego biznesu?

Znakujemy odzież najlepszymi na rynku technikami, dzięki temu, iż posiadamy nowoczesny park maszynowy umożliwiający uzyskiwanie najwyższej jakości. Na podstawie nakładu, materiału odzieży oraz efektu, jaki Klient chce uzyskać, proponujemy konkretne metody zdobienia. Znakujemy od 1szt. zarówno na odzieży z naszego asortymentu, jak również na powierzonej.
Group-71-2.svg

Nadruki Na Odzieży

Rectangle-653.svg
Rectangle-652.svg

Termo-Transfer

Polega na naniesieniu nadruku na materiał za pomocą wysokich temperatur z użyciem folii barwionej.

Najpopularniejszymi materiałami stosowanymi do przygotowania nadruku są folie flex i flock.

Flex

Polega na laserowym lub ploterowym wycięciu wzoru z pokrytej folii klejem.

Przygotowany materiał jest wgrzewany za pomocą termoprasy. Za pomocą tej techniki wykonywane są nadruki odblaskowe i metaliczne.

Metoda ta charakteryzuje się bardzo dużą trwałością. Flex występuje w predefiniowanych kolorach (biały, srebrny, czarny, czerwony, pomarańczowy, żółty, zielony, szary, granatowy).

Flock

Metoda podobna do nadruku typu flex. Folia flock pokryta jest miękkim w dotyku ,,meszkiem’’.Przygotowany materiał jest wgrzewany za pomocą termoprasy.

Flock występuje w predefiniowanych kolorach (biały, czarny, czerwony, pomarańczowy, żółty, zielony, szary, granatowy)

Sublimacja

Druk sublimacyjny zaliczany jest do technologii transferowych, w ostatnich czasach ta metoda druku stała się najpopularniejsza.

Techniki sublimacyjnej niezwykle chętnie używa się w przypadku wytwarzania wszelkich gadżetów firmowych w przedsiębiorstwach, które budują swój wizerunek m.in. za pomocą spójnej komunikacji wizualnej.

Pierwszym krokiem jest wydrukowanie ilustracji lub tekstu, który ma się znaleźć na powierzchni wybranego przedmiotu, za pomocą specjalnych tuszów na tak zwanym papierze transferowym
Druk sublimacyjny nie bez powodu jest nazywany drukiem pośrednim – wspominany papier transferowy jest bowiem właśnie swego rodzaju pośrednikiem między plikiem graficznym a przedmiotem, na którym docelowo ma się znaleźć nadruk. Zadrukowany papier wkładany jest do urządzenia zwanego prasą termotransferową, która dociska go do podłoża, na którym grafika ma się znaleźć – w ten sposób otrzymywany jest nadruk.

Sednem technologii druku sublimacyjnego jest zjawisko sublimacji, czyli bezpośredniego przejścia ze stanu stałego w stan gazowy z pominięciem stanu ciekłego. Cząsteczki barwnika znajdujące się na papierze transferowym pod wypływem docisku prasy oraz wysokiej temperatury przenikają jako gaz do struktury podłoża drukowego, co wpływa na trwałość wydruku. Zazwyczaj poziom temperatury oscyluje w granicach ok. 180–200 stopni Celsjusza, a czas dociskania prasy wynosi ok. 30–60 sekund.

Technika ta pozwala na uzyskanie wyrazistych kolorów i ostrych konturów nadruku, a wszystkie odcienie oraz przejścia tonalne oddane są z niezwykłą precyzją.

Co więcej, nadruki wykonane za pomocą techniki sublimacji są wyjątkowo trwałe – nie blakną ani się nie kruszą.

Sitodruk

To jedna z najpopularniejszych metod znakowania lekkiej odzieży z przewagą bawełny.

Stosowany głównie na koszulkach T-shirt lub koszulkach polo, jednak z powodzeniem może posłużyć do znakowania koszul biznesowych lub bluz. W całej gamie różnych metod zdobienia sitodruk odznacza się największą trwałością wykonanej grafiki oraz relatywnie niskim kosztem przy dużych nakładach.

Jest to technika druku, w której formą drukarską jest szablon nałożony na drobną siatkę tkaną, metalową lub wykonaną z włókien syntetycznych. Wykonanie odbitki polega na przetłaczaniu farby przez matrycę, gwarantując pełne odwzorowanie pliku źródłowego.

Sitodruk może być z powodzeniem wykorzystywany do zdobienia różnego rodzaju podłoży jak drewno, czy tworzywa sztuczne.

Technika druku sitowego na stałe weszła do kanonu poligraficznego i pod wieloma aspektami nie ma sobie równych. Pomimo ograniczeń w ilości kolorów, nadrabia trwałością nadruku oraz żywotnością kolorów.

Rectangle-671.svg
Rectangle-676.svg
Rectangle-677.svg
Rectangle-675.svg
Group-80.svg
Group-81.svg

Dołącz do naszych zadowolonych klientów

Jesteśmy do Twojej dyspozycji. W pilnych sprawach szybko reagujemy abyś był zadowolony. Zaufaj naszemu zaangażowanemu i wykwalifikowanemu personelowi - rozwiążemy Twój problem w możliwie najkrótszym czasie.